YOZGAT KONFEDERASYONU 1.OLAĞAN KURULU İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ


Yozgat Konfederasyonu 1.Olağan Kongresi Mehmet DENİZ'in Başkan seçilmesiyle tamamlandı. YOĞUN KATILIM OLDU. Programa Başbakan Yardımcısı Bekir BOZDAĞ, Başkanlık Müsteşarı Dr. Fuat OKTAY, İstanbul Milletvekili Hurşit YILDIRIM, İstanbul Milletvekili Halis DALKILIÇ, İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İHSANOĞLU, Yozgat eski valisi Abdülkadir YAZICI, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik GÖKSU, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal BİLGİÇ, Esenler Kaymakamı Hulusi ŞAHİN, İstanbul Cumhuriyet Savcısı İsmail ŞAHVERDİOĞLU, Esenler Müftüsü Halis ŞEKERCİ, Kalem Vakfı Okulları Başkanı Dr. Osman SEZGİN, BİM CEOSU Galip AYKAÇ, İş Adamı Zeynel ÖNAL, ÜYODER Başkanı Ömer Faruk KORKUT ve çok sayıda davetli katıldı.

Devamı...

HARMANYERİ GRUBU ANKARA GÖLBAŞI VİLAYETLER EVİNDE YAPILAN İKİNCİ TOPLANTINDA BİR ARAYA GELDİ


“Bize her yer Yozgat’tır, bize her yer Harman Yeridir. Her bir Yozgatlı’nın bulunduğu yer, bir Harman Yeridir ve bulunduğu yerde harmanını kurar ve orada yeni yiğitler yetiştirmeye devam eder. Bu, tarihin bize verdiği bir misyondur. Yozgat Anadolu'nun tam merkezinde yani özünde durur. Öz, bir varlığın en değerli kısmıdır. Öze zarar gelirse, varlık değerini ve itibarını kaybeder bize düşen de Anadolu'nun özü olan Yozgat'ın Mert ve Yiğit insan kültürünü yaşamak, yaşatmak ve gelecek nesillere olduğu gibi aktarmaktır.” Şeklinde açıklamada bulunan Harman Yeri Grubu, Ankara Gölbaşı Vilayetler evinde yapılan toplantıda bir araya geldi.

Devamı...

IRMAK GROUP WEB SİTESİ YENİLENDİ


Irmak Group'un kültürel,sosyal ve interaktif faaliyetlerinin tamamını takip edebileceğiniz;organizasyon,yönetim,kariyer,medya sayfalarındaki yepyeni içerikler ve sosyal paylaşım sitelerimiz sizleri bekliyor!

Devamı...