Irmak Group Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
Bize Ulaşın +90 212 415 41 41

Hikayemiz

Yıl 1974. Küçük tasarruf damlaları birleşti, Kapalı Çarşı'da altına his veren sanat oldu. 14 ayar altından ürünler yaparak ticaret hayatına merhaba diyen Irmak Group, kolda bilezik, gerdanda kolye oldu.

Irmak markalaştı. Ülkenin bildiği Ida Gold oldu. Türkiye'de, Avusturya'da, Romanya'da açtığı mağazalar zinciri ile tüketicilere doğrudan ulaştı. Tüm dünyanın bildiği Osmanlı paralarını modernize ederek "Ottoman" koleksiyonunu yaptı. Çağdaş yaşamın hayallerini yakaladı, sevgiyi çoğaltan "Flower Stone"yi üretti.
 
Irmak büyüdü çoğaldı. Ticari hayatın merkezinde yer aldı. 1991 yılında finans sektörüne adım atarak Türkiye'nin resmi ilk yetkili müessese şirketlerinden biri oldu.

1999 yılında Moldova'nın başkenti Kişinev'de Moldstar firmasıyla gıda ve temizlik ürünlerinin ithalat ve ihracatına başladı.

Yatırım arayışlarını sürdürdü. 2002 yılında Azerbaycan Bakü'de bölgenin unlu mamulleri ve çikolata ihtiyacını karşılayan hazır ve modern bir fabrikayı bünyesi kattı.

 

Güvenli yapılar, mutlu yuvalar için 2008 yılında inşaat ve gayrimenkul yatırımlarına girdi. Yeniden imar edilen hayatta tuğla oldu, arazilerini sosyal içerikli projelere açtı.

Yıl 2010. Sibirya dağlarından sarıçamlar, kereste oldu gemilerle Türkiye'ye geldi. Irmak Tomruk Sibirya bölgesindeki 20.000 m² açık ve 5.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikası ile ülkemizde ağaca dayalı endüstrinin hammadde ihtiyacının bir kısmını sağlamaktadır.

 

Irmak büyüdükçe üretti, ürettikçe büyüdü. Ülke sınırlarını aşarak Güney Afrika'dan Hazar'a uzanan yatırımlara imza attı.

 

Gelecek onlarla var olacak. Genç nesillerin sağlıklı yaşaması için kapılarını onlara açan, Irmak oldu. Irmak, spor oldu.

Hep başardı, hep emin adımlarla ilerledi.